خبری

۵ دستورالعمل کاهش وزن با سیر

ترکیب سیر خام و روغن زیتون یک درمان قدیمی برای کاهش وزن است که متابولیسم بدن را تقویت می کند، از این رو، کالری بیشتری سوزانده می شود.

هنگام انتخاب یک برنامه کاهش وزن باید توجه داشته باشید که یک شبه شاهد نتایج دلخواه خود نخواهید بود. حفظ یک رژیم غذایی سالم و متعادل همواره اهمیت دارد و این شامل دستورالعمل‌های کاهش وزن نیز می‌شود.
 
در شرایطی که رژیم‌های غذایی بسیاری مدعی اند که می‌توانند طی چند روز یا چند هفته به صورت معجزه‌آسا موجب کاهش وزن شوند، اما بیشتر آن‌ها فاقد مواد مغذی ضروری بوده و می‌توانند موجب بروز عوارض جانبی منفی شده و سلامت فرد را در معرض خطر قرار دهند.

از این رو، به عنوان نخستین گام باید به یاد داشته باشید که تحقق هدف کاهش وزن با دنبال کردن یک رژیم غذایی سالم به گذشت مدت زمان بیشتری نیاز دارد و در برنامه غذایی شما باید تعادل بین گروه‌های غذایی مختلف حفظ شود.

در ادامه چند دستورالعمل طبیعی حاوی سیر که می‌توانند متابولیسم بدن را تقویت کنند، ارائه شده اند. همه آن‌ها شامل موادی هستند که به سمزدایی بدن، کنترل هوس‌های غذایی و تقویت متابولیسم کمک می‌کنند.

سیر و روغن زیتون

ترکیب سیر خام و روغن زیتون یک درمان قدیمی برای کاهش وزن است که متابولیسم بدن را تقویت می‌کند، از این رو، کالری بیشتری سوزانده می‌شود. این ترکیب حاوی آنتی اکسیدان ها، مواد معدنی و اسید‌های چرب ضروری است که سطوح کلسترول بد (LDL) و فشار خون را کاهش می‌دهد.

مواد تشکیل دهنده

- یک حبه سیر خام

- یک قاشق غذاخوری روغن زیتون

آماده سازی و روش مصرف

حبه سیر را خرد کرده و با یک قاشق روغن زیتون ترکیب کنید.

این ترکیب را هر روز با معده خالی مصرف کنید.

سیر و پیاز

چای تهیه شده با سیر و پیاز یک ادرارآور طبیعی، حاوی آنتی اکسیدان ها، و آثار ضد التهاب است که با انباشت مایع و سموم در بدن مقابله خواهد کرد.

تراکم بالای ترکیبات گوگردی موجود در سیر و پیاز جذب چربی‌ها در روده را کاهش داده و به کاهش بافت چربی کمک می‌کند.

مواد تشکیل دهنده

- دو فنجان آب (۵۰۰ میلی لیتر)

- یک حبه سیر خام

- نصف یک پیاز

آماده سازی و روش مصرف

آب را به جوش آورده و سیر و پیاز را به آن اضافه کنید.

اجازه دهید برای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه دم بکشد.

مایع را از صافی عبور دهید.

یک فنجان از این چای را با معده خالی مصرف کرده و این کار را بعد از ظهر تکرار کنید.

این کار را هر روز و برای دو تا سه هفته انجام دهید.

سیر و لیمو ترش

زمانی که ویژگی‌های سیر را با آبلیمو ترکیب می‌کنید، یک نوشیدنی سمزدا و ضد التهاب در اختیار خواهید داشت که برای از بین بردن مواد زائد گزیه‌ای ایده آل است.

سیر و لیمو ترش سرشار از آنتی اکسیدان‌های قدرتمند، اسید‌های چرب، و اسید‌های آمینه هستند که کاهش وزن را تسهیل کرده، در شرایطی که از سلول‌ها در برابر آثار مضر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند.

مواد تشکیل دهنده

- یک فنجان آب (۲۵۰ میلی لیتر)

- یک حبه سیر

- آب نصف یک لیمو ترش

آماده سازی و روش مصرف

آب را به جوش آورده و سیر خام که بهتر است خرد شده باشد را به آن اضافه کنید. اجازه دهید برای ۱۰ دقیقه دم بکشد، سپس مایع را از صافی عبور داده و آبلیمو را به آن اضافه کنید.

یک فنجان از این چای را حداقل سه بار در هفته با معده خالی مصرف کنید.

هویج، سیر، و آب پرتقال

هویج، سیر و آب پرتقال یک نوشیدنی پاک کننده را شکل می‌دهند که به پاکسازی سموم در جریان خون و همچنین تقویت کاهش وزن و کاهش خطر ابتلا به بیماری کمک می‌کند.

ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان‌های قدرتمندی در این ترکیب وجود دارند که به مبارزه با سطوح کلسترول و همچنین هوس‌های غذایی کمک می‌کنند.

مواد تشکیل دهنده

- دو هویج

- آب دو پرتقال

- یک حبه سیر خام

- نصف فنجان آب (۱۲۵ میلی لیتر)

آماده سازی و روش مصرف

هویج‌ها را پوست گرفته و خرد کنید و آب دو پرتقال را بگیرید.

این مواد را همراه با سیر و آب در یک دستگاه مخلوط کن بریزید و تا زمانی که بافتی نرم و یکدست شکل بگیرد به ترکیب کردن ادامه دهید. این نوشیدنی را بلافاصله سرو کنید.

این نوشیدنی را دو تا سه بار در هفته با معده خالی مصرف کنید.

سیر و دارچین

این نوشیدنی که با سیر و دارچین تهیه می‌شود به عنوان مکملی برای کاهش وزن از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است، زیرا متابولیسم را تقویت کرده و انباشت چربی در بدن را کاهش می‌دهد.

این ترکیبی عالی برای افراد مبتلا به دیابت نیز است، زیرا به کاهش انباشت گلوکز در جریان خون کمک می‌کند.

مواد تشکیل دهنده

- یک حبه سیر خام

- نصف قاشق چایخوری پودر دارچین

- یک فنجان آب (۲۵۰ میلی لیتر)

آماده سازی و روش مصرف

آب را به جوش آورده و سیر و دارچین را به آن اضافه کنید.

اجازه دهید نوشیدنی به دمای اتاق رسیده و سپس آن را از صافی عبور دهید.

این نوشیدنی را هر روز یا حداقل سه بار در هفته با معده خالی مصرف کنید.

نکته: مصرف بیش از حد سیر می‌تواند دستگاه گوارش را تحریک کنید. از مصرف این ماده غذایی بیش از میزان توصیه شده پرهیز کنید.
 
منبع: عصرایران


برچسب‌ها: ،

بازدید:

توضیحات همسر یکی از شهدای سانچی درباره تماس‌هایی که از آفریقا برقرار شد

سه سال پس از حادثه مرگبار سانچی، برخی تماس‌های مشکوک با خانواده سرنشینان باعث شده تا آن‌ها نسبت به صدور حکم فوت خدمه شکایت کنند.
 

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  شکوفه عبدالله‌زاده، همسر احسان ابولی، افسر دوم کشتی سانچی، که البته از شکایت کننده‌ها نبود می‌گوید: «متاسفانه به ما گفتند که خدمه جان باختند و هیچ قایق نجاتی نتوانسته از کشتی آزاد شود و دو قایق نجات سوخته‌اند. همچنین صحنه‌سازی دانشجویان دانشگاه تهران نشان می‌داد بچه‌ها بیشتر از سه دقیقه وقت فرار کردن نداشتند، از سویی بخاطر حمل میعانات گازی امکان فرار نبوده و متاسفانه بخاطر استنشاق دود و گاز فوت کرده‌اند. به همین دلیل ما دیگر شکایتی نکردیم.»

همسر احسان ابولی، درباره جزییات این تماس‌ها می‌گوید: «خانواده‌های دیگر می‌گفتند که این تماس‌ها از کشور‌های مختلف با آن‌ها گرفته شده است، با بعضی از آن‌ها از کشور‌های آسیایی و با برخی دیگر از کشور‌های آفریقایی تماس گرفته شده است. البته هیچ کدام از خانواده‌ها نتوانسته‌اند با خود فرد صحبت کنند.

بعد هم تماس‌ها قطع می‌شد و وقتی هم که خود فرد با آن شماره تماس می‌گرفت، آن شماره بوق اشغال می‌خورد. شکی که خانواده‌ها دارند این است که چرا این شماره‌ها اصلا پیگیری نمی‌شوند تا مشخص شود چه افرادی و از کجا تماس می‌گیرند.»

او ادامه می‌دهد: این سوال وجود دارد که چرا این تماس‌ها پیگیری نشدند تا مشخص شود اگر کسی در حال اذیت کردن خانواده‌هاست، چرا این کار دارد صورت می‌گیرد. فکر می‌کنم بیشتر شک خانواده‌ها نسبت به این موضوع است، البته با ما کسی تماس نگرفته است.

منبع:خبرآنلاین

انتهای پیام/


برچسب‌ها: ،

بازدید:

سیاست خارجی بایدن در خاورمیانه چیست؟

خاورمیانه منطقه‌ای حساس که از پیچیدگی‌های خاص خود برخوردار بوده و همواره توجه خاص کشور‌های مختلف جهان از جمله آمریکا را به خود جلب کرده است.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، موضوع‌ها و مسائل خاورمیانه، یکی از راهبردی‌ترین مناطق جهان که ذخایر انرژی هنگفتی را در خود جای داده است، ده‌ها سال است با پیچیدگی‌های زیادی مواجه است و اقدامات و سیاست دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا نیز بر پیچیدگی‌های این منطقه در سال‌های اخیر افزود.

ظرف چهار سال گذشته، ترامپ راهبردی مخرب و بی ثبات کننده را در منطقه در پیش گرفت که بطور قابل توجهی موجب تشدید ناامنی و بی ثباتی آن شد.

تارنمای خبری انگلیسی «استرایف» در گزارشی نوشت، اکنون که جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و کامالا هریس معاون وی قدرت را در اختیار دارند، برخی موضوعات بحث برانگیز به قوت خود باقی است و چالش‌های هدایت دنیایی چند وجهی و مدیریت سیاست داخلی مخدوش شده، آسانتر نشده است.

این تارنمای خبری -تحلیلی نوشت: دولت بایدن راهبردش برای اصلاح خسارت ناشی از سیاست خارجی بی ثبات کننده ترامپ در خاورمیانه را تدوین می‌کند، اما به نظر می‌رسد آمریکا در این مسیر در جا خواهد زد.

آیا باید انتظار داشت سیاست خاورمیانه‌ای بایدن از سیاست اوباما پیروی کند که به واسطه آن آمریکا به جدایی از خاورمیانه ادامه می‌دهد، به لحاظ راهبردی خود را از رویداد‌های پس از قیام‌های عربی دور می‌کند یا اینکه ترک سیاست اوباما و شروع رویکردی جدید در پیش خواهد بود؟

در ادامه گزارش این تارنمای انگلیسی امده است:

دولت ترامپ در چهار سال ریاست جمهوری وی در جهت متحد کردن آمریکا با رژیم صهیونیستی، عربستان و دیگر کشور‌های سنی عربی حرکت کرد تا آن‌ها را در کارزاری علیه ایران بسیج کند.

این کارزار برخی اقدامات تحریک آمیز همچون ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس و محسن فخری زاده دانشمند ارشد هسته‌ای ایران، استقرار غیرمعمول زیردریایی‌ها در خلیج فارس و پرواز بمب افکن‌های ب – ۵۲ در نزدیکی ایران را دربرگرفت؛ اقداماتی که با هدف اعمال فشار بر ایران به منظور اقدام تلافی جویانه انجام شد.


بایدن خروج ترامپ از برجام را شکست تلاش‌های منع اشاعه هسته‌ای آمریکا در نظر می‌گرفت.

انتظار می‌رود در دولت بایدن، آمریکا توافق هسته‌ای را مورد بازنگری قرار دهد و درصدد انعقاد توافق هسته‌ای جدیدی باشد.

با این حال، ایران به تازگی اعلام کرد غنی سازی ۲۰ درصدی اورانیوم در نیروگاه فوردو را برای سوخت رسانی به راکتور تحقیقاتی تهران از سر می‌گیرد.

این اقدام ممکن است فرصتی برای ایران جهت تعامل مجدد دیپلماتیک با آمریکا فراهم کند، اگر بایدن فرمان‌های اجرایی ترامپ درمورد تحریم ایران را لغو کند.

اگرچه ممکن است پنجره‌ای دیپلماتیک به روی افقی گشوده شود که شاید اقتصاد و سیاست خارجی ایران را به مسیر بازگرداند، این رویکرد تعاملی شاید احیا نشود، اگر مجلس ایران بر بازگشت آمریکا به برجام بدون قید و شرط تاکید کند و آمریکا نیز بر پیروی کامل ایران از برجام اصرار ورزد.

سیاست خارجی ترامپ همچنین با حمایت بی قید و شرط از کشور‌هایی در منطقه مشخص می‌شد که شرکای امنیتی مهمی تلقی می‌شدند و عبارت بودند از عربستان، مصر، رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی، سیاستی که آن‌ها را برای اصرار بر سیاست خارجی تهاجمی و سرکوب داخلی تشجیع می‌کرد.

به عنوان نمونه، حمایت کامل آمریکا از رژیم سعودی در دوره ترامپ، تجاوز و جنگ طلبی عربستان به یمن را موجب شد که یکی از بدترین بحران‌های انسانی را رقم زد.

عربستان همچنین با انتقاد‌های بین المللی به خاطر سابقه حقوق بشری اش، کوتاهی از مسئولیت خواهی کامل برای قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی و رفتار با مخالفان و فعالان سعودی مواجه شده است.

در مقابل، بایدن در طول حرفه کاری اش، نسبت به عربستان دید نسبتا شکاکانه‌ای داشته است. وی نوامبر ۲۰۱۹ به وضوح گفت که آمریکا قصد ندارد سلاح بیشتری به عربستان بفروشد.

باید دید که وی چطور همکاری راهبردی آمریکا با عربستان را به ویژه با توجه به انتصاب ویلیام برنز مدیر جدید سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) تنظیم می‌کند. حتی با وجودی که ریاض به تازگی محاصره قطر را لغو کرد تا به عنوان حسن نیت به بهبود روابط جدیدش با بایدن کمک کند، اما واشنگتن ممکن است از همه اهرم‌های موجود (در ارتباط با قتل خاشقچی) استفاده کند تا قاطعانه به سمت پیوستن به توافق هسته‌ای و ساکت کردن عربستان گام بردارد.

در این میان، امارات انتقاد قانونگذاران آمریکایی را به دلیل نقش داشتن در جنگ یمن و نقض تحریم تسلیحاتی لیبی برانگیخته است.

درحالی که مفسران سیاسی، رویکرد سردتر را نسبت به امارات در دوره بایدن پیش بینی می‌کنند، ائتلاف تازه تشکیل شده بین امارات و رژیم صهیونیستی ممکن است فوریت کمتری برای دموکرات‌ها جهت کاهش حمایت نظامی و اولویت بندی تعهداتشان به پیشرفت در زمینه حقوق بشر ایجاد کند.

این موضع تضادبرانگیز بایدن نسبت به عربستان و امارات ممکن است نیات بایدن برای برقراری ثبات در یمن و رفع اختلاف در لیبی را تضعیف کند.

چالش بزرگتر دیگر بایدن، نحوه برخورد با سیاست سلف خود در مورد رژیم صهیونیستی است. حمایت آمریکا از این رژیم، اشغالگری اش بر قلمرو‌های فلسطینی و الحاق بالقوه کرانه باختری را تسهیل کرده است.

مشخص نیست که آیاد بایدن دنبال کردن راهکاری برای اشغالگری را در اولویت قرار می‌دهد یا به مسائل کلیدی، چون وضعیت بیت المقدس و شرایط آوارگان توجه نشان می‌دهد.

اگرچه دولت بایدن ممکن است پیشنهاداتی برای احیای کمک آمریکا به تشکیلات خودگردان، بازگشایی دفتر نمایندگی فلسطینی‌ها در واشنگتن و تاسیس کنسولگری جدید آمریکا برای فلسطینی‌ها در شرق بیت المقدس ارائه دهد، اما کمک به اسرائیل را به احترام تل آویو به توافق‌های بین المللی و زنده کردن راهکار دو دولت مشروط نمی‌کند.

آفریقای شمالی نیز یک عرصه پیچیده دیگر پیش روی بایدن قرار می‌دهد. دولت مصر به رغم دریافت کمک نظامی از آمریکا، به نقض حقوق بشر معروف است. بایدن هشدار داده است که چک سفید بیشتری برای عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر وجود ندارد.

در مغرب نیز دولت ترامپ خود را درگیر اختلاف این کشور بر سر صحرای غربی کرد و حق حاکمیت مغرب بر این منطقه مورد مناقشه را در ازای عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت.

این اقدام، دولت بایدن را بر سر دو راهی قرار می‌دهد، زیرا اقدامات اخیر ترامپ به بی طرفی آمریکا در اختلافی که بی ثباتی گوشه‌ای از شمال آفریقا را تهدید می‌کند، پایان داده است. این منطقه برای منافع امنیتی آمریکا و اروپا حیاتی است.

بعلاوه، در لیبی ریاست جمهوری ترامپ در حاشیه یک جنگ نیابتی قرار گرفت که بر اختلاف موجود در این کشور دامن می‌زد.

کنترل زیرساخت‌های نفتی و منابع گاز در حوزه خاور نزدیک از سوی ترکیه، روسیه، امارات و مصر، تاثیری بزرگ بر خط سیر درگیری‌های لیبی دارد. آمریکا متحدانی در هر دو طرف دارد.

مناسبات نزدیکی که دولت ترامپ زمانی با رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه داشت، ممکن است در دوره بایدن تغییر کند، به ویژه وقتی پای مقابله با موضع ترکیه در کشور همسایه اش و کاهش تنش‌ها در مدیترانه شرقی به میان می‌آید.

در ادامه این گزارش آمده است: مناقشات منطقه‌ای مرتبط با قدرتمندرین طرف‌های خاورمیانه یعنی ایران، ترکیه و رژیم صهیونیستی ممکن است بر سیاست خارجی آمریکا در دوره بایدن سایه افکند.

اما بایدن مشکلات بسیاری برای حل کردن در خانه دارد. وی در جریان سخنرانی مراسم تحلیفش سیگنال داد که اولویت دولتش تمرکز بر جبهه داخلی است.

باید دید که آیا سیاست خارجی دولت بایدن در خاورمیانه با سازگاری و مطابقت‌هایی همراه است یا تغییر راهبردی بزرگی را تجربه می‌کند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/


برچسب‌ها: ،

بازدید:

معرفی فرایند خرید ورودی گوگل و افزایش کلیک گوگل

خرید ورودی گوگل یکی از فرایند هایی است که امروزه با توجه به متداول شدن قابل توجه بهره مندی جامعه از وب سایت های گوگلی، دارای تقاضا کنندگان قابل توجهی می باشد. پیدایش اینترنت و کاربردی بودن وب سایت های اینترنتی منجر شده در حال حاضر اکثر کسب و کار ها، شرکت ها و مشاغل حوزه های مختلف، وب سایت مخصوصی در گوگل که پر بازدید ترین درگاه اینترنتی است، راه اندازی کنند؛ چرا که با راه اندازی این پل های ارتباطی نه تنها فرایند دسترسی سهل تر می شود، بلکه صاحب وب سایت مربوطه می تواند حوزه ی کاری خود را به جامعه ی آماری بیشتری معرفی کند و تبلیغات گسترده تری داشته باشد.

https://backority.ir/images/645561.png

راه اندازی وب سایت شاید به ظاهر در مقایسه با مزایای کثیری که دارد امری چندان پیچیده و دشوار نباشد، اما لازم است بدانید هر کسی در راستای بهره مندی از این فناوری نوین با دغدغه های کثیری دست و پنجه نرم می کنند، از جمله اساسی ترین و مهم ترین دغدغه هایی که صاحب انواع وب سایت های گوگلی با آن سروکار دارند، افزایش بازدید کننده های وب سایت شان است.

در حقیقت صدر اهداف همه ی وب مستر ها ( صاحب وب سایت ) افزایش ورودی گوگل و بازدید های صفحات وب سایت است که از طریق راهکار های متعددی محقق می شود. به عبارتی دیگر برای این که بتوانید منجر به افزایش ورودی گوگل خود شوید، روش ها و متد های عدیده ای وجود دارند که عمل به آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به طور کلی افزایش ورودی گوگل فرایندی تخصصی است که دارای مباحث و مسائل مختلفی می باشد، یعنی زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که به وسیله ی متخصصین این حوزه اعمال شود. لذا متخصصین به خوبی می دانند وب سایت اینترنتی شما ملزم به انجام چه اقداماتی است تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشد و مراجعه کنندگان کثیر تری به خود جلب کند. بنابراین لازم به گفتن است این امر کار هر کسی نیست و باید توسط افراد کاردان انجام گیرد.

با توجه به نیاز بالای جامعه در زمینه ی افزایش ورودی و بازدید انواع و اقسام وب سایت های موجود در درگاه گوگل، کسانی وجود دارند که در این زمینه از مهارت و تخصص مطلوبی برخوردار هستند و توانسته اند شرایط مطلوبی فراهم کنند که تقاضا کنندگان قادر به خرید ورودی گوگل باشند. با خرید ورودی گوگل و اعمال تغییرات موثر از طرف کارشناسان متخصص بر وب سایت خود، می توانید در زمینه ی افزایش بازدید های وب سایت گامی تاثیر گذار بردارید.

البته بهتر و موثر تر است قبل از این که به طور مستقیم به خرید ورودی گوگل بپردازید، در مورد این فرایند اطلاعات جامعی جمع آوری کنید تا آگاهانه ترین اقدام ممکن را انجام دهید. از این رو ما سعی کرده ایم با آوردن مطالب و نکات مفید و مسمر ثمر در راستای راه و روش های افزایش بازدید گوگل و همچنین فرایند خرید ورودی گوگل، شما را برای برداشتن بهترین گام ها در این مسیر راهنمایی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

افزایش ورودی گوگل به روش های طبیعی

https://backority.ir/images/540423.png

اولین و ضروری ترین اتفاقی که می بایست طی فرایند افزایش ورودی گوگل بیفتد، تشخیص این امر توسط گوگل است؛ یعنی سیستم گوگل به گونه ای می باشد که به راحتی می تواند تغییرات مبنی بر افزایش بازدید های یک وب سایت را تشخیص دهد و به دنبال آن منجر به پیشرفت و بالا تر آمدن وب سایت مربوطه شود. بنابراین با توجه به  هوش بالای گوگل، فرایند نحوه ی تشخیص بازدید کنندگان فِیک از بازدید کنندگان اصلی بسیار آسان است؛ از این رو افزایش ورودی گوگل به روش مصنوعی اقدامی بی فایده و تماماً بی ارزش تلقی می شود.

حتماً از خود می پرسید روش مصنوعی افزایش دهنده ی بازدید کنندگان شامل چه متد هایی می شود؟ برای بیشتر کردن آمار بازدید کنندگان از طریق این روش متد های فراوانی ابداع شده است که یکی از ساده ترین ها که به ذهن هر شخصی می رسد، ورود به وب سایت طی دفعات بالاست. اما لازم است بدانید گوگل به هیچ وجه چنین بازدید هایی را معتبر نمی شناسد، به صورتی که حتی ممکن است در چنین مواقعی وب سایت مربوطه را جریمه کند. البته متد های فراوانی برای این کار وجود دارد که لازم به تاکید است همه ی آن ها برای گوگل قابل تشخیص و شناسایی می باشند، پس هیچ وقت سراغ این متد ها نروید، چرا که جریمه نشدن خیلی بهتر از کم بازدید بودن وب سایت است.

حالا که با ماهیّیت روش های مصنوعی افزایش بازدید آشنا شده اید، نوبت به متد های طبیعی و قانونی می رسد که مورد تایید گوگل هستند. درواقع بازدید از یک وب سایت زمانی از طرف گوگل شناسایی شده و تایید می شود که مراجعه کننده فقط طی چند ثانیه ورود و خروج نکند و در صفحه ی وب سایت از لینک های داخلی استفاده نماید و به طور کلی یک بازدید کننده ی واقعی باشد. همان طور که قبلاً هم گفتیم برای این کار تاثیر گذار ترین اقدام، خرید بازدید گوگلی است؛ لذا کسانی که این خدمات را ارائه می دهند به خوبی می دانند عمل به چه کار هایی باعث بیشتر شدن مراجعه کنندگان وب سایت شما می شود.

از جمله برخی از اقداماتی که توسط این متخصصین ارائه می شود، عبارتند از سئو سازی محتوا، بهینه سازی وب سایت و ... که با توجه به نیاز انواع وب سایت ها متغیر هستند، به این معنا که هر وب سایتی نیازمند اقدام متفاوتی به جهت بیشتر کردن بازدید کننده ها و ورودی ها می باشد که توسط متخصصین این حوزه به راحتی قابل تشخیص و اعمال هستند.

با خرید ورودی گوگل چه اتفاقی می افتد؟

https://backority.ir/images/172482.png

همان طور که می دانید اصلی ترین هدف از این کار بیشتر کردن آمار بازدید کننده های انواع و اقسام وب سایت هاست که با نام خرید بازدید گوگلی هم شناخته می شود. اما سوال این جاست این فرایند با اعمال چه تغییراتی در افزایش بازدید کننده های یک وب سایت موثر واقع می شود؟ در واقع با خرید بازدید گوگلی اتفاقات و تغییرات متعددی به وجود می آید که در ادامه به برخی از مهم ترین مورد ها اشاره کرده ایم:

 • وارد ده صفحه ی آغازی گوگل خواهید شد.
 • لینک وب سایت تان در اولین موارد لیست قرار می گیرد.
 • اسم برندی که به عنوان کلمه کلیدی استفاده کرده اید در کادر جستجوی موتور جستجو گر گوگل نمایان می گردد، که منجر به کنجکاوی افراد و کلیک های متعدد می شود.
 • سرعت ایندکس شدن صفحه های سایت بهبود خواهد یافت.
 • زمان ماندن مراجعه کنندگان در وب سایت افزایش می یابد.
 • و به طور کلی جزء وب سایت های معتبر گوگل شناخته می شوید.

پس مطمئن باشید با رخداد اتفاق های فوق آمار بازدید کننده های وب سایت خود را به طور طبیعی افزایش خواهید داد، اما از یاد نبرید که لازم است برای خرید به هر کسی اعتماد نکنید و از متخصصان معتبر این کار به خرید بپردازید.

منبع


برچسب‌ها: ،

بازدید:

فروش سایت بلاگ دهی

با سفارش و خرید سرویس بلاگ هی می توانید به کاربران خود به صورت ساب دومین و رایگان وبلاگ دهی کنید و در وبلاگ های کاربران به تبلیغات و لینک سازی یا تولید محتوای و یا افزایش بازدید رایگان مجموعه خود بپردازید. این سرویس مانند سیستم های دیگر وبلاگ دهی بلاگفا و پرشین بلاگ می باشد و قابلیت های بیشتری نسبت به آنها در اختیار کاربران تان قرار میدهد مهم تر از آن امکانات مدیریتی کامل این سرویس منحصر به فرد و اختصاصی می باشد که توسط جهش فا سفارشی سازی و توسعه یافته است.

قابلیت های بخش مدیریتی سرویس عبارت است :

 • تنظیمات سایت

تنظیمان عنوان

تنظیمات قالب

تنظیمات ایمیل

 • مدیریت کامل وبلاگ ها (ویرایش - حذف - فعال و غیرفعال و..)

مسدود سازی و فعال سازی کاربران

 • فیلتر کلمات بد

قابلیت فیلتر کردن کلمات خاص جهت عدم انتشار

 • تبلیغات بنری
 • مدیریت صفحات

امکان ایجاد صفحات اضافه

صفحه مخصوص تبلیغات و تعرفه های تبلیغات

 • ارسال مطلب گروهی و رپورتاژ

قابلیت انتشار رپورتاز و مطلب در کلیه وبلاگ ها بصورت رندوم به  کلیک

 • تبلیغات متنی
 • میریت دومین ها

امکان پارک کردن دومین بر روی وبلاگ

امکان تایید و حذف دومین روی وبلاگ

 • بررسی اطلاعات سازنده وبلاگ از جمله آی پی و تاریخ ساخت و بروز رسانی
 • امکان انتشار اخبار در بلاگ news
 • امکان بازیابی پسورد مدیریت و یوزر admin
 • و...

امکانات بخش کاربری سیستم عبارت است :

 • عضو گیری برای هر وبلاگ و امکان مدیریت کاربران
 • عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه
 • نظرات زیر پست ها
 • تبادل لینک اتوماتیک
 • امکان ایجاد صفحات اضافه
 • ایجاد چندین وبلاگ با یک اکانت
 • امکان ایجاد وبلاگ گروهی و تعیین سطح دسترسی کاربران
 • آمارگیر حرفه ای به صورت گرافیکی
 • تماس با ما
 • نمایش وبلاگهای بروز شده در صفحه اول سایت
 • نمایش فهرست وبلاگها قبل از ثبت نام کاربر
 • امکان انتقال مطالب از دیگر سیستم ها
 • بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ
 • امکان بازیابی مطالب حذف شده
 • امکان ایجاد و مدیریت نظرسنجی
 • آپلود سنتر اختصاصی برای هر کاربر
 • ورود کاربر با تکنولوژی آجاکس
 • امکان نمایش خبرهای ایجاد شده در صفحه کاربری توسط مدیریت سایت
 • نمایش وبلاگهای بروز شده
 • ایجاد بی نهایت وبلاگ
 • ویرایش مشخصات کاربری و آپلود تصویر نمایه کاربر و نمایش آن در وبلاگ
 • مدیریت نظرات داده شده به مطالب
 • امکان ویرایش و توسعه آن توسط مدیریت سایت
 • جستجو در میان محتوای مطالب ارسال شده در بخش مطالب ارسال شده وبلاگ در نمایش پستهای وبلاگ کاربر
 • ارسال پست جدید با امکانات ادیتور پیشرفته و اپلود عکس فوری در هاست وبلاگ و نمایش آن در محیط ادیتور و
 • درج فایلهای فلاش صوتی و تصویری و مدیریت بر امکانات ادیتور پیشرفته
 • ایجاد شاخه و موضوعات مختلف در وبلاگ
 • امکان ویرایش کد های قالب انتخاب شده
 • امکان انتخاب قالب جدید
 • تنظیمات تخصصی وبلاگ
 • امکان لینکستان برای لینک سایتها و وبلاگهای دیگر در داخل وبلاگ
 • تنظیمات تخصصی نظرات کاربران میهمان و عضو وبلاگ
 • امکان خروجی آر آر اس
 • امکان ذخیره شدن مطالب در آرشیو وبلاگ به همراه لینک آرشیو ماهانه در وبلاگ
 • امکان مشاهده پروفایل کاربر در وبلاگ

و

برای مشاهده و یا خرید این سرویس به لینک زیر مراجعه نمایید
سفارش و خرید سایت بلاگ دهی

برچسب‌ها: ،

بازدید:

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]